01.10.2024 Školáci, poďte si zahrať ZAŠIFROVANÝ DEPOZITÁR!

Máte radi výzvy a radi riešite záhady? Pozývame vás do Kammerhofu v Banskej Štiavnici.

Máte radi výzvy a radi riešite záhady? V našej zábavno-vzdelávacej hre Zašifrovaný depozitár budete súťažiť v družstvách, kde vás čakajú šifry, ktoré vedú k správnym slovám a odhaleniu tajničky s trefným slovenským príslovím.

Máme pripravenú jednoduchšiu verziu pre mladších žiakov, ktorí už vedia čítať a písať alebo náročnejšiu pre starších žiakov a študentov stredných škôl. Okrem napínavej hry spoznáte aj zaujímavé informácie o mineráloch, ich vlastnostiach a systematike, čo bude skvelým doplnkom školského učiva. Víťazný tím čaká malá odmena na pamiatku.

Táto aktivita je ideálnou kombináciou zábavy a vzdelávania – mladší žiaci sa zabavia a zároveň pripravia na budúce učivo, zatiaľ čo tí starší si prehĺbia svoje vedomosti.

Dokážete prelomiť šifry a vyriešiť tajničku? Príďte a zistite to!
Čakáme na vás v múzeu!

Kontakt: